DESIGNED BY JOOMLATD
Rodinný penzion v Roztokách u Prahy
Útulné a levné ubytování téměř v Praze
Rodinný penzion v Roztokách u Prahy
Útulné a levné ubytování téměř v Praze

Předpověď počasí

Kdo je OnLine

Právě přítomno: 2 hosté a žádný člen

Penzion U Nováků ‒ útulné a levné ubytování v Praze

Odpočiňte si díky ubytování v soukromí

Náš rodinný penzion nabízí levné ubytování v Praze. Nachází se v klidném prostředí obklopeném přírodou. Pokud tedy hledáte ubytování v soukromí, je náš penzion pro vás to pravé. Nabízíme ubytování s výbornou dostupností do centra Prahy pro rodiny s dětmi, ale i pro cyklisty a firemní klientelu.

Penzion U Nováků

dum5_014.jpgRodinný penzion U Nováků se nachází v klidném zeleném městečku na předměstí historické Prahy.Nabízíme vám nově zrekonstruované vnitřní prostory a klidné prostředí, které vám dokáží navodit příjemnou atmosféru po dobu vašeho pobytu.

Pro sportovce je zde možnost vyrážet na pěší i cyklistické výlety po okolí. Oblíbená je zejména trasa při břehu řeky Vltavy (přívozem se lze dopravit i na druhý břeh) a přírodními rezervacemi Roztocký háj – Tiché údolí a Údolí Únětického potoka. Zde jsou chráněny lesní porosty, niva přirozeného toku potoka, skalní stepi a zbytky vřesovišť. Je zde možné spatřit např. ještěrku zelenou, otakárka fenyklového nebo žlunu šedou. Z hlediska druhového bohatství hmyzu patří toto území k nejbohatším v Praze.

dum8_034.jpg

 V parných letních dnech můžete navštívit nedaleké koupaliště v Divoké Šárce přímo v přírodní rezervaci nebo přírodní koupání v téže lokalitě v přehradní nádrži Džbán.

 

Výhodou Roztok – a našeho penzionu - je výborná dostupnost Prahy a to jak vlakem (na Masarykovo nádraží a Nádraží Libeň), tak autobusem (stanice metra Dejvická). Cesta autem trvá 10 – 15 minut. V podobném dosahu se nachází letiště Ruzyně.

 

TOP